Kancelaria Warszawa
Kancelaria Warszawa

KANCELARIA ADWOKACKA
ZBIGNIEW TETKOWSKI

ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W 1991 R. W WARSZAWIE,
PRZEZ ADWOKATA ZBIGNIEWA TETKOWSKIEGO,
CZŁONKA IZBY ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE.

Adwokat Zbigniew Tetkowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację adwokacką ukończył w 1990 roku. Zaraz po jej zakończeniu był członkiem Zespołu Adwokackiego numer 25 z siedzibą w Warszawie przy Placu Zbawiciela 2.

Zbigniew Tetkowski jest zwycięzcą V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Aplikantów Adwokackich.

Świadczymy usługi prawne z takich gałęzi prawa jak: prawo gospodarcze, prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karne-skarbowe oraz prawo budowlane. Prowadzimy również stałą oraz doraźną obsługę prawną największych podmiotów polskiego rynku ubezpieczeniowego, budowlanego, deweloperskiego i hazardowego. Od ponad 10 lat współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorcami, których problemy prawne dnia codziennego są nam bliskie jako prawnikom.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe adwokata Zbigniewa Tetkowskiego w połączeniu z dynamicznym zespołem tworzącym Kancelarię jest gwarancją świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie. Współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz agencjami detektywistycznymi, dzięki czemu zapewniamy Klientom kompleksową obsługę prawną w szerokim zakresie tematycznym. Oferujemy stały dostęp do rzetelnej porady prawnej udzielanej przez wykwalifikowanych prawników. Przestrzegamy tajemnicy adwokackiej oraz rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadania. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Przed wydaniem opinii kompleksowo analizujemy sytuację faktyczną, aktualny stan prawny oraz orzecznictwo sądów i trybunałów.